Back to news
5/15/20192 min read

V klášteře se snídalo férově

V klášteře se snídalo férově
Logo

V sobotu 11. května jsme se připojili do akce Férová snídaně na podporu pěstitelů v dalekých zemích i producentů lokálních potravin. Zhruba 30 návštěvníků, kteří nás během sobotního dopoledne navštívili, získali informace o Fair Trade z připravených materiálů. Připraven k výkladu a s voňavou kávou byl také pan Křižka, výrobci čokoládových pralinek Choco Coeur nebo dámy ze sociálního podniku Lemanta. Příjemnou atmosféru podtrhovaly jezzové melodie pánů Štorka a spol. a také ranní slunce. Děkujeme všem, kteří dorazili a věříme, že příští rok nás bude víc! https://kutnohorskelisty.cz/zpravy/v-klastere-svate-vorsily-posnidali-v-sobotu-11-kvetna-ferove-znela-hudba-a-vonela-kava